40 Jaar Cobraspen Groep

Ter ere van het 40-jarig bestaan van Cobraspen Groep, vonden er op vrijdag 20 september diverse festiviteiten plaats in Landhuis Elswout, tevens het kantoor van Cobraspen Groep. De dag was opgesplitst in twee ‘delen’ met elk een eigen gastenlijst programma. In de middag was er een boekpresentatie en lunch, ’s avonds was er een besloten feest georganiseerd.

Ambitie en doorzettingsvermogen

Op 19 september 1984 richtte Luigi Prins ‘zijn’ Cobraspen Groep op. Ambitie en doorzettingsvermogen zorgden er al snel voor dat Cobraspen Groep zou uitgroeien tot een household name in Haarlem en omstreken. Veertig jaar later, is de vastgoedinvesteerder nog altijd bezig met unieke projecten en omvat de portefeuille veel meer dan ‘enkel’ vastgoed, onder andere ook hotels en een evenementenlocatie.

Exclusieve lunch en boekpresentatie

Op vrijdag 20 september was er een exclusieve ‘VIP-lunch’ in Landhuis Elswout voor genodigden. Twee lange rijen gedekte tafels waren in het indrukwekkende atrium geplaatst. Voorafgaand aan de lunch werd het boek ‘Landhuis Elswout: 390 jaar Verder’ gepresenteerd door Ria van Kleef en Carmèla Prins, waarna Luigi Prins het eerste exemplaar overhandigde aan burgemeester Ankie Broekers-Knol van de Gemeente Bloemendaal. In dit overzichtswerk is het boeiende verhaal van Buitenplaats Elswout, en daarmee ook van het gelijknamige landhuis en zijn eigenaren, gevangen in tekst en beeld.

Feest op Elswout

Om vijf uur werden de eerste gasten verwelkomd voor het feest, al dan niet afgezet met de caddie die als shuttle service tussen het landhuis en het Poortgebouw reed om zo de mensen die slecht ter been waren, of de hooggehakte dames, te ontzien. Er werden Italiaanse hapjes rondgebracht uit de smaakvolle landhuiskeuken. Het was een zeer memorabele dag!

In de media

Klik op onderstaande links om te openen:

Artikel De Telegraaf

Artikel Haarlems Dagblad

Artikel NRC